kocaman oldumm

17 temmuz 2010
hayatımın dönüm noktasıı
dudaklarımdan dökülecek bir evetin beni bambaşka hayallere daldıracağından tüm karamsarlığımdan kurtulacağımdan ve ömrümün düşler dünyasına taşınacağından en ufak bir fikrim olsaydı hiçç düşünmezdim bile :)

uzuuun süre yazmayınca toparlayıp yazacağım neler var ne demeliyim ne anlatmalıyım bilmiyorum
her seferinde beni merak edenlere binlerce teşekkürle geliyorum ve bomba gibi bir haberle nasıl alışmış nasıl bir bağ kurmuşsam en güzeli de en kötüyü de burda paylaşmadan yapamıyorum..

özetleee (baykuşum kızmasın )

GÖBİŞİME BİR MELEK KONDU :)

posted under |

3 değer katan:

ebruli günce dedi ki...

Allah meleğini sağ salim eline aldırsın...

geveze baykuş dedi ki...

kızzzzzzzzzzzz gebrticem seni!!!

ay hem geberticem diyorum hem de suratımda koca bi tebessüm, manyak ettin beni şurda 2 dakikada allahın delisi! büyümüş de anne mi olacak bu! sözünü unutma tamam mı, çok iyi yetiştir meleğini bana bi zamanlar uzun uzun yazdığın gibi :)

iyi haberlerini bekliyorum, çekirdek ailen kutlu olsun canım benim.

çaylak dedi ki...

tatlımm ne güzel bir haber:)
meleğin sağlıklı sıhhatli dünyaya gelir inşaallah... :))

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

...

İNCİDESTAN ÇOCUKLUĞUM İNCİDESTAN HAYALLERİM İNCİDESTAN SUSKUNLUĞUM İNCİDESTAN ÇIRPINIŞLARIM İNCİDESTAN ZAFERLERİM İNCİDESTAN BENLİĞİM İNCİDESTAN BOĞAZIMDA BİR YUMRU İNCİDESTAN HAYATIM

masmavi bir sığınak deniz gibi gökyüzü gibi..

.

About

Fotoğrafım
Kendimi tanımlamak için durmadan sorular soruyorum kendime. Fazla mı ukalayım acaba, ya da herşeyi çok bilmiş biri? Bildiğim şeylerin bana yeniden öğretilmeye çalışılmasına, bana dikte ettirilmesine, emir verilmesine tahammülsüz biri miyim ben? Kurduğum her cümlede öğretmeye mi çalışıyorum? Anlatırken abartıyor muyum bişeyleri, ya da oynuyor muyum, rol mü yapıyorum? Aslında sahip olmadığım, olamayacağım bazı duyguları varmış gibi mi gösteriyorum? Ya da bazı duruşlarım aslında bana ait değil de üzerime giymeye mi çalışıyorum? Bende olmayanı mı vermeye uğraşıyorum hep ilişkimde? Ben iyi bir oyuncu muyum yoksa? Bu giydiklerim üzerimde iyi duruyor da kandırıyor muyum insanları? Ben aslında oynadığım gibi biri değil miyim? Ben aslında ne istiyorum? Ben aranan istenen özlenen olmayı mı düşlüyorum hep? Bunun için mi giyiniyorum aslında bende olmayanları ödünç alıp yaşamdan?

Followers


Recent Comments